Jaunumi

Izpratne par vienpusējiem līgumiem nekustamajā īpašumā izglītības darbiniekiem un studentiem

Vienpusēju līgumu izpratne nekustamajā īpašumā

Kā likuma un biznesa skolotājs Griķu Pamatskolā, es cenšos koncentrēties uz pareiziem formātiem un valodu, runājot par sarežģītiem terminiem un idejām gan bērniem, gan pedagogiem. Tas prasa skaidru un konsekventu formātu, lai vislabāk nostiprinātu pozitīvu mācīšanos. Šim nolūkam mēs ļausim Crecive stila rokasgrāmatai ietekmēt šo ierakstu.

Viens līguma veids, kam ir gara un interesanta vēsture, ir vienpusējs vai vienpusējs līgums. Jūs varat atcerēties, ka līgumiskā vienošanās var būt savstarpēja apmaiņa, kurā abas puses var gūt labumu, tāpat arī viena puse juridiskā līgumā var izteikt piedāvājumu, kas izdarīts ar kādu peļņas cerību. Mēs runāsim par vienpusēju līgumu izmantošanu tieši nekustamajā īpašumā. Tātad, kas tieši ir vienpusējs līgums? Saskaņā ar lielāko daļu likumu, vienpusēji līgumi ir vienošanās, kas nav obligāti saistošas abām pusēm (lai gan tās var būt), bet, neiegrimstot pārāk dziļi, ir vienošanās, ko viena puse izsaka otrai, kas nav obligāti saistīta ar juridisku pretīmešanu.

Tomēr tas nav kaut kas, kas pastāvīgi ir patiess, runājot par nekustamo īpašumu. Kāpēc? Jo, runājot par nekustamo īpašumu, vienpusējs līgums var tikt izmantots kā vienošanās par opciju līgumu, kas ļauj pusei efektīvi saistīt pārdevēju ar konkrētu pārdošanas līgumu noteiktā laikā. Ja līgumiskā vienošanās patiešām ir saistoša, man ir saprotams, ka šīm vienošanām jābūt detalizētām attiecībā uz streika nosacījumiem, cenu, atrašanās vietu utt. Manā pieredzē daudzi cilvēki uzskata vienpusēju pieeju vienpusējiem līgumiem nekustamajā īpašumā par pašsaprotamu un dažreiz pieņem, ka tas nozīmē daudz mazāk, nekā tas patiesībā ir.

Ļaujiet man sniegt jums piemēru par vienpusēju nekustamā īpašuma līgumu. Pieņemsim, ka jums ir divi cilvēki, kuri vēlas noslēgt juridisku vienošanos par kādu īpašumu, jo viņi ir ieinteresēti nodrošināt darījumu par īpašumu pirms tā nonāk tirgū. Šajā gadījumā viena puse, pircējs, var noslēgt nopietnu līgumu ar pārdevēju, lai apņemtos konkrētai cenai vai pārdošanai. Šajā gadījumā pirkuma līgums jānosaka noteiktā laikā saskaņā ar līguma nosacījumiem. Tā kā abas puses vēl nav noslēgušas juridiski saistošu līgumu, pircējs var izstāties no vienošanās, un pārdevēji bieži norāda precīzu laiku, lai minētie pircēji to izdarītu.