Kas ir sīkdatnes ?

Sīkdatne ir mazs teksta fails, kas tiek saglabāts jūsu datorā. Tas tiek lietots, lai fiksētu informāciju par to, kā esat izmantojis mūsu mājas lapu, piemēram, kad jūs pēdējo reizi apmeklējāt grikupamatskolu.lv un kāda veida informāciju esiet tajā meklējuši. Teksta datni spēj nolasīt tikai šī tīmekļa vietne, tādēļ šai informācijai nevar piekļūt neviens cits. Šī teksta datne nav kaitīga, nevar saturēt vīrusu vai programmas kodu, un to nav iespējams saistīt ar konkrētu personu vai IP adresi.

Kam tiek izmantotas sīkdatnes ?

 

Vietnē tiek izmantotas sesijas sīkdatnes, pastāvīgās sīkdatnes un trešās puses (partneru) sīkdatnes, lai:

nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti un uzlabotu mājaslapu lietošanas pieredzi;

pielāgotu mājaslapas funkcionalitāti lietotāja lietošanas paradumiem (tai skaitā valodai, meklēšanas pieprasījumiem un citiem uzstādījumiem);

atpazītu jaunus vai agrākos klientus;

atcerētos, vai ir sniegtas atbildes uznirstošajās aptaujā, vaicājumos, lai tās nebūtu atkārtoti jāapstiprina;

atcerētos, vai ir sniegta piekrišana mūsu sīkdatņu lietošanai, tai skaitā privātuma politikai;

izstrādātu un ieviestu to uzlabojumus.

Kā pārtraukt sīkdatņu saņemšanu ?

Ja nevēlaties, lai jūsu datorā tiktu saglabātas sīkdatnes, tīmekļa pārlūka drošības iestatījumos ir iespējams atzīmēt “Nekad nepieņemt sīkdatnes”. Tad netiks saglabāta neviena If, ne arī kādas citas tīmekļa vietnes sīkdatne, tomēr jūsu datora ekrānā var parādīties paziņojums, ka mūsu vai kāda cita tīmekļa vietnē tās funkcijas nedarbojas pilnīgi.

Jūs sava pārlūka iestatījumus varat arī mainīt tā, lai katru reizi, kad tīmekļa vietne mēģina iestatīt sīkdatni, jūs tiktu brīdināts un varētu par katru sīkdatni izlemt, vai to pieņemt vai noraidīt.

Plašāka informācija par to, kā noraidīt sīkdatnes saglabāšanu, ir pieejama tīmekļa vietnē http://www.aboutcookies.org

Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē http://www.youronlinechoices.eu

Informācija par www.grikupamatskolas lietotajām sīkdatnēm

Ir daži tīmekļa ārpakalpojumi, kas mūsu tīmekļa vietnē izmanto sīkdatnes:

cloudflare.com

Kas tad ir cloudflare? Tas ir drošības risinājums, kas stāv pa vidu starp mājas lapas apmeklētāju un serveri, kas uztur konkrēto mājas lapu. Šis drošibas risinājums pilda proxy servera pienākumus un filtrē pieprasījumus. Līdz reālajam web serverim nonāk tikai vajadzīgie pieprasījumi. Nevajadzīgos atfiltrējam..

Google Analytics
Google Analytics sīkdatne katram tīmeļa vietnes lietotājam piešķir unikālu identifikatoru (UI), apkopo statistiku par to rīcību tīmekļa vietnē un seko, lai identificētu to visās ierīcēs, kuras tiek izmantotas, lai piekļūtu griķu pamatskolai tīmekļa vietnei. Griķu pamatskola tīmekļa lapu iestatījumos Google Analytics reģistrētie dati ir anonīmi.