Notice: Undefined variable: arr in /var/home/grikupamatskola/public_html/index.php on line 19

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /var/home/grikupamatskola/public_html/index.php on line 19

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /var/home/grikupamatskola/public_html/index.php on line 19

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /var/home/grikupamatskola/public_html/index.php on line 19

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /var/home/grikupamatskola/public_html/index.php on line 19

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /var/home/grikupamatskola/public_html/index.php on line 19
PROJEKTS “BASĀM KĀJĀM” - Griķu Pamatskola

PROJEKTS “BASĀM KĀJĀM”

Svētki

    Biedrība „Paaudžu tilts” Bauskas novada pašvaldības finansētā projektu konkursa „MĒS SAVAM NOVADAM” ietvaros ieguvusi tiesības realizēt projektu „Basām kājām”. Īstenojot projektu, tiks labiekārtota teritorija un izveidoti objekti – nojume, baskāju taka un līdzsvaru attīstošas ierīces, tādējādi pilnveidojot ierīču klāstu kustībām, atpūtai un veselības nostiprināšanai.
     
Projekta mērķauditorija ir Ceraukstes ciemata iedzīvotāji, īpaši ģimenes ar bērniem; Griķu pamatskolas audzēkņi un sporta pasākumu/nometņu dalībnieki.
       Projekta kopējās izmaksas sastāda 1250 Eiro.

 

Augustā/septembrī:

Ir uzsāktas projekta „Basām kājām” aktivitātes – izvēlēta un sagatavota vieta nojumei, līdzsvara ierīcēm un baskāju takai. Darbos iesaistās skolēnu ģimenes, vācot materiālus baskāju takai (čiekurus, laukakmeņus u.c.), sagatavojot materiālus nojumei un līdzsvara iekārtām.

 

Noslēgumā:

Biedrība „Paaudžu tilts” laika posmā no 1.jūnija līdz 30.novembrim projektu konkursa „MĒS SAVAM NOVADAM” ietvaros īstenoja projektu „Basām kājām”. Projekts bija nepieciešams, lai nodrošinātu kvalitatīvu aktīvās atpūtas un veselīgu dzīvesveidu rosinošas vides pieejamību ģimenēm ar maziem bērniem Bauskas novada Ceraukstes pagasta centrā (Ceraukstes ciematā). Projekta gaitā tika labiekārtota teritorija un izveidoti objekti – nojume, baskāju taka un līdzsvaru attīstošas ierīces. Darbus veica biedrības biedri, kā arī tika piesaistīti brīvprātīgie – vietējie iedzīvotāji. Projekta mērķa grupa tika iesaistīta arī projekta realizēšanā – Baskāju takas izveide tika organizēta radošās dienas „Basām kājām” ietvaros kā izglītojošs pasākums. Labiekārtota vide rosinās vēl lielāku iedzīvotāju pievēršanos veselīgam dzīvesveidam, kā arī veicinās kopīgas sadarbības pieredzi, kā veidot sakārtotu vidi. Projekta rezultātus varēs izmantot arī pēc projekta īstenošanas beigām. Par to uzturēšanu un saglabāšanu rūpēsies gan Biedrība, gan arī sadarbības partneris – Griķu pamatskola. Izveidotie objekti (nojume, baskāju taka, līdzsvara ierīces) kalpos ne tikai Ceraukstes pagasta un Bauskas novada iedzīvotājiem brīvā laika pavadīšanai, bet arī Griķu pamatskolas skolēniem ikdienas izglītošanās procesā, jo skola iesaistījusies Ekoskolu programmā, kur viens no svarīgākajiem
mācīšanās veidiem ir nodarbības brīvā dabā. Izmantojot baskāju taku, paralēli veselības stiprināšanai, ērni būs ieinteresēti izzināt dabas materiālus. 
Projekta īstenošanas laikā gūtā sadarbības pieredze ļaus arī turpmāk īstenot dažādus sabiedrībai noderīgus vides labiekārtošanas un veselīgu dzīvesveidu popularizējošus pasākumus.

 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. View more
Piekrītu
Verified by MonsterInsights